همین لحظه نیاز به یاری شما داریم، لاگ کرمانشاه

چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضو هارا نماند قرار

این پیام گروه کاربران گنو/لینوکس کرمانشاه است
هم وطنان زلزله زده ما تاب سرما و گرسنگی را ندارند
مردم ما بیش از هرچیزی به لباس گرم ، پتو و خوراک و چادر و هیتر محتاج هستند
هنوز روستا های زیادی هستند که هیچگونه امدادی به آن مناطق نرسیده و فقط توسط مردم درحال شناسایی و امداد رسانیست .
گروه کاربران لینوکس کرمانشاه از شما جوامع گنو/لینوکسی در سراسر ایران و جوامع توسعه دهندگان نرم افزار آزاد و جامعه گیک ها تقاضای کمک دارد . ما لاگ ها همیشه به جامعه بودن خودمون و اینکه به همدیگه کمک میکنیم افتخار کردیم و برنامه این ماه لاگ کرمانشاه تهیه اقلام مورد نیاز هموطنان وهمشهریان زلزله زدمون و رسوندنش به دست مردم روستا ها و مناطقی که هنوزم بهشون رسیدگی نشده.
ما جامعه لینوکسی کرمانشاه سه شنبه سی ام آبان ماه به جای برگزاری جلسه که قرار بود این تاریخ باشه درنظر گرفته شده که بریم به مناطق زلزله زده و کمک هارو توزیع کنیم ما از شما تقاضای کمک داریم اگر میتونید کالا برای ما بفرستین یا مبلغی که ما بتونیم باهاش اقلام مورد نیاز مثل پتو چادر لباس گرم غذاهای کنسروی شیرخشک و لوازم بهداشتی نوزادان و …. تهیه کنیم با ما تماس بگیرین این پیام، پیام لاگ کرمانشاهه و درخواست کمک از سایر لاگ های ایرانه برای کمک های خودتون اگر کالا هست با لاگ کرمانشاه در تماس باشین و هماهنگ کنین یا اگر کمک نقدی هست تا لاگ کرمانشاه کالاهارو بخره میتونین به شماره کارت یا حسابی که در سایت و کانال قید شده مبالغ اهدایی خودتون رو ارسال کنید و گزارش لحظه به لحظه گردش مالی و فاکتور ها و امدادهای لاگ اطلاع رسانی میشه و میتونید با شماره تلفنی که هست تماس بگیرین و کمک های خودتون اگر کالا یا مبلغ هست رو هماهنگ کنید .
اینجا واقعا هموطنامون نیاز دارن حتی شده یدونه پتوی بی استفاده هم که باشه .
بعضی از کودکان خرد سالی که از زیر آوار سالم بیرون اومده بودند شب از سرما جان خودشون رو از دست دادن وضعیت خیلی بهرانی تر از پوشش خبریه رسانه هاست
مردم روستاها و مناطق زلزله زده خارج از شهر به چادر پتو و غذاهای کنسروی به شدت نیازدارن
شما دوستان ما در سایر لاگ های ایران اگر این صدارو میشنوید و کمکی میتونید کنید با لاگ کرمانشاه در تماس باشین .

تلفن:
(غلامی)
۰۹۳۸۲۷۴۶۷۸۴

ش حساب:
۵۷۷۶۷۳۲۳۰۶

ش کارت:
۶۱۰۴۳۳۷۸۰۵۴۷۴۱۴۳

@kshlug

https://t.me/kshlug

5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =